All for Joomla All for Webmasters

  0232 386 0374

  • WEB TASARIMI

    WEB TASARIMI

„WEB tasarım konusunda işinin ehli ve tecrübeli bir ekip ile çalışıyoruz. Hepsi güncel web tasarım yazılımlarını kullanmak konusunda uzman. İşini severek yapan ve oldukça hızlı bu kadro ile ihtiyaçlarınızı en kısa sürede ve isteğiniz gibi karşılamanın avantajlarını yaşıyorsunuz. “

 

Mobil uyumlu web siteleri

Mobil uyumlu web siteleri

   Gelişen teknoloji ile mobil cihazlar sektörde oldukça büyük bir yer kaplamaya başladı. Bu cihazların kullanımı ile de web sitelerinin her cihazda kullanılması zorunlu bir ihtiyaç haline dönüştü.
   Yapmış olduğumuz tüm web siteleri tüm mobil cihazlara uygun olarak tasarlanmaktadır.
Dinamik web siteleri

Dinamik web siteleri

    Dinamik web sitesi sürekli olarak bir veya daha fazla kullanıcı tarafından güncellenebilen site demektir. Bu kullanıcılar kodlara dokunmadan kendilerine verilen kullanım panellerinden sitenin sadece içeriğini değiştirerek bilgilerin güncel kalmasını sağlarlar.
    Hazırlamakta olduğumuz tüm web siteler dinamik özelliğe sahip olan PHP ve ASP tabanlı web sitelerdir.
Basit kontrol paneli

Basit kontrol paneli

    Web sitelerimiz bir veya birden fazla kullanıcı tarafından kontrol edilebilir. Bu kullanıcıların erişim sağlayabileceği alanlar önceden belirlenip herkesin sadece kendi yetki alanına müdahale etmesi sağlanabilir.
    Türkçe olarak sunulan kullanım panellerimizin kullanımı da oldukça basittir. İster bilgisayardan ister mobil cihazlardan içerikleri kolayca değiştirebilirsiniz.
SEO Yönetimi

SEO Yönetimi

    SEO’nun temel amacı, açılımı itibariyle “Arama Motoru Optimizasyonu” yani Arama Motorlarında üst sıralarda listelenmektir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.
    Yapmakta olduğumuz web sitelerimiz SEO yazılımları içermekte olup, yazacağınız anahtar kelimeler doğrultusunda arama motorlarında üst sıralarda görünmenizi destekler.
Grafik tasarım desteği

Grafik tasarım desteği

    Kullanmakta olduğumuz şablonlarımızdaki grafik tasarımların yanı sıra, size özel grafik tasarımları da oldukça geniş grafik arşivimizin içinden size sunuyoruz.
    Ayrıca kullandığımız gelişmiş grafik tasarım programları ile web sitenizin ihtiyacı olan grafikleri özgün bir şekilde kullanımınıza sunuyoruz.
Çoklu dil desteği

Çoklu dil desteği

    Küreselleşme anlamında giderek “küçülen” dünyamızda farklı toplumlar arasında “iletişim” çok önemlidir. Günümüzde iletişim hem görsel ve yazılı basın hem de bilgisayarlar yardımıyla gerçekleştirilmektedir.
    Biz de özellikle uluslararası ticaret ile uğraşan müşterilerimize bünyemizden İngilizce ve Rusça dil desteği sunuyoruz. Ayrıca Almanca, Arapça, Farsça, Japonca, Çince için ortak çalıştığımız bir firma ile sorunlarınıza çözüm üretebiliyoruz.

 

Yüzlerce web tasarımı içerisinden , ihtiyacınız olanı seçebilir, kendi içeriğiniz ile birleştirip profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

 

E-Ticaret siteleri

E-Ticaret siteleri

Alışveriş, pazarlama, reklam
İçerik siteleri

İçerik siteleri

Haber, gazete, dergi, blog
Rezervasyon siteleri

Rezervasyon siteleri

Otel, ev kiralama, oto kiralama
Eğitim siteleri

Eğitim siteleri

Online eğitim, video eğitim
Şirket siteleri

Şirket siteleri

Grafik, raporlama
Grafik siteleri

Grafik siteleri

Fotğrafçılar, ajanslar
Sosyal siteler

Sosyal siteler

Arkadaşlık, paylaşım
İndirme siteleri

İndirme siteleri

Dosya, video, müzik
İletişim siteleri

İletişim siteleri

Mesajlaşma, forum
Esnaf siteleri

Esnaf siteleri

Restoran, kuaför, vb.
Şahsi siteler

Şahsi siteler

CV, özel günler, hakkımda
Modüller

Modüller

Web sitesi geliştirme araçları
PAYLAŞ :